Hakkımızda

1982 yılında İstanbul’da kurulan Creart, yenilikçi tasarım ve kusursuz zanaatı birleştiren yaklaşımıyla, iç mekanlardan dış mekanlara özel tasarım mimari dokunuşlar yaratmada uzman bir firmadır.

Küresel Başarı, Yerel Ustalık
Orta Doğu’dan Avrupa’ya, Asya’dan Afrika’ya, Kuzey Amerika’ya kadar 40’tan fazla ülkede iz bırakan özel tasarımlarımız, hayranlık uyandıran ibadet mekanlarından şık alışveriş merkezlerine, lüks otellere ve kültürel miraslara kadar pek çok farklı mekanda kendine yer buldu.

Sınırları Aşan Kalite
Creart sadece üstün ürünler sunmakla kalmaz, aynı zamanda mükemmel bir hizmet anlayışına da sahiptir; teknik destekten yedek parça teminine kadar pek çok hizmeti sağlar.

Sizin Stiliniz, Bizim Eserimiz
Creart farkını keşfedin ve sizin için tarzınızı yansıtan, her detayın özenle işlendiği, her mekanın eşsiz bir hikaye anlattığı bir dünya yaratmamıza izin verin.

Vizyon

Vizyonumuz; mimari bitiş elemanları alanındaki tasarım, üretim ve uygulama uzmanlığımızla, yerel ve uluslararası alanda tercih edilen bir kuruluş olmaktır.

Misyon

Misyonumuz, sosyal sorumluluğumuz çerçevesinde, ülkemizin bize sunduğu fırsatları ona geri ödeyen, rekabetçi, yenilikçi ve sürdürülebilir bir yapı kurmak ve yönetmektir. Bu süreçte paydaşlarımıza katma değer yaratmayı hedefliyoruz.

Creart’ın özgün çözümleri; Orta Doğu, Avrupa, Asya, Afrika ve Kuzey Amerika’da 40’tan fazla ülkede iz bırakarak kalite ve yaratıcılığa olan bağlılığımızın göstergesi olmuştur.

Kalite & Çevre

Kalite, Creart’ın üretim ve uygulamalarının yapı taşını oluşturur. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve finansal hedeflerimize ulaşmak için sürekli gelişimi benimseyen bir politika izliyoruz. Bu politikamızın gücü, şu prensiplere dayanıyor:

Yönetim Taahhüdü: Yönetimimiz, bu politikaya gönülden bağlıdır ve her çalışanın bu vizyonu anlamasını ve onun bir parçası olmasını teşvik eder.

Çalışan Eğitimi: Personelimizin eğitimine ve gelişimine önem veririz. Onlar da kalite sistemimizin sürekli olarak geliştirilmesine aktif katılım sağlarlar. Odak noktamız, sadece kusurları düzeltmek değil, onları engellemektir.

İç Denetimler: Kalite sistemimiz düzenli iç denetimlere tabi tutulur. Uygun olmayan bir unsurla karşılaştığımızda, bunları düzeltmek için derhal aksiyon alırız.

Üçüncü Taraf Denetimi: Kalite sistemimiz, tanınmış üçüncü taraf kuruluşları tarafından periyodik olarak değerlendirilir ve sertifikalandırılır.

Stratejik Yaklaşımımız: Creart, kalite açısından lider bir üretici olmayı hedefler ve bu hedef doğrultusunda mevcut tüm kaynakları verimli bir şekilde kullanmaya gayret eder. Mükemmele erişmek için, yenilik, bağlılık ve kişisel sorumluluğu destekleriz.

Çevre, Sağlık & Güvenlik

Çalışanlarımızın ve çevrenin güvenliği önceliğimizdir. Çevre, sağlık ve güvenlik politikalarımız, çalışanlarımız için sadece sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamakla kalmaz, çevresel açıdan da aldığımız sorumlulukları şekillendirir. Bu doğrultuda şu noktalara odaklanıyoruz:

Kirliliği Önleme: Ürünlerimizin ve tasarımlarımızın çevresel etkilerini dikkatlice değerlendiriyor ve kaynak kullanımını azaltma, verimli süreçler, geri dönüşüm ve tehlikeli maddelerin uygun şekilde işlenmesi gibi süreçleri hayata geçiriyoruz.

Sürekli Gelişim: Süreçlerimizi geliştirme konusunda kararlıyız. Çevre, sağlık ve güvenlik yönetim sistemlerimizi sürekli olarak iyileştiriyoruz.

Uyumluluk: İlgili tüm çevre, sağlık ve güvenlik yönetmeliklerine tam uyum sağlamak için daima dikkatli ve bilinçli bir şekilde çalışıyoruz.

Creart olarak taahhüdümüze aktif olarak yatırım yapıyoruz. Hem sermaye hem de çalışan eğitimi açısından kaynakları, etkili bir çevre yönetim sisteminin uygulanmasına yönlendiriyoruz. Bu sayede hem çalışanlarımızı korumuş oluyor hem de aynı özeni onların ailelerine, yerel topluma ve değerli müşterilerimize taşıyoruz.